niedziela, 5 października 2014

Life update

Hej hej wszystkim :)

Dzisiaj mija dokładnie 2 miesiące od ostatniego posta. Bardzo za to przepraszam, ale od razu uprzedzam, że mam coś na swoją obronę :)
Otóż, w moim życiu zaszły ogromne zmiany. Dostałam się na studia, przeprowadziłam do innego miasta, jestem daleko od domu i próbuję ogarnąć jakoś swoje życie :D
Modeliny tutaj na miejscu nie mam, więc w najbliższym czasie nie będę nic dodawać. Szykuje się wiele wydatków związanych ze studiami (geodezja rządzi!), więc zakupu modeliny na razie nie planuję (a bardzo jej potrzebuję, gdyż wykończyłam - razem z pomocą siostry - wszystkie domowe zapasy).

Żeby blog zupełnie nie przepadł w otchłaniach internetu, postaram się tu wrzucać jakieś inne moje "dzieła", do czasu, kiedy wrócę do domu i coś ulepię :)

Bardzo przepraszam, że zaniedbałam bloga, ale uprzedzam że jeszcze trochę to będzie trwało, bo szykuje się ciężki okres w moim życiu (wykłady i ćwiczenia, brrr) :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :*


5 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia na studiach!
  Czekam na kolejne posty! W razie czego możesz dodać jakiś inny post, o innej tematyce-ja chętnie taki przeczytam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. o nie :( życzę szybkiego powrotu i powodzenia na studiach!! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :), mam nadzieję, że znajdziesz na wszystko czas ;), dzięki naszej współpracy stęskniłam się za tobą :*, dzięki tobie mam między innymi cudny blog, dziekuję <3!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze ;3
I proszę aby nie zostawiać adresów blogów, w końcu i tak na nie wchodzę ;)